Про нас

Ми працюємо для Вас з 2013 року. Без компромісів  для Кафе Тірамісу якість інгредієнтів є на першому місці
Бо безперечно тільки з якісних інгредієнтів можна створити досконалий продукт. Для виготовлення тірамісу ретельно підбираємо усі інгредієнти.  Приготування тірамісу неймовірно трудомісткий процес.


Основні інгредієнти для приготування тірамісу. 


 • Печиво Савоярді
  Процес власного виробництва печива саваярді, забезпечує тірамісу натуральність. Печиво Савоярді (італ. Savoiardi) не містить жодних добавок які подовжують термін придатності, оскільки випікаємо печиво під власне виробництво.
 • Сир Маскарпоне
  На півночі Італії,  підібрали високо якісний сир маскрапоне (італ. Mascarpone). Сир Маскарпоне це вершковий сир, який традиційно роблять в Ломбардії без участі в процесі кисломолочних мікробів.
 • Яйця
  Для тірамісу відібрали в Україні яйця вищої категорії стандарту  ДСТУ  5028:2008,  а також ISO 22000. Потрапляючи на власне виробництво, яйця проходять  подвійну стерилізацію 15% розчином соди та термічну обробку.
 • Какао
  Для тірамісу використовується алкалізоване гірке какао Cacao Amaro Bellarom (Італія)
 • Кава
  Еспрессо з добірних сортів Арабіки
 • Фрукти
  Для приготування апельсинового тірамісу, лимоного тірамісу, тірамісу банан та нутелла використовуються, лише сік зі свіжих фруктів.
 • Алкоголь
  Для кожного виду тірамісу використовуються, різні види алкоголю, які доповнюють неперевершений після смак тірамісу.


Тірамісу з собою


Tiramisu To Go – це формат який  передбачає куштування  тірамісу в улюбленому місці.Тірамісу з собою зроблено в оригінальній упаковці яка буде гарно доповнювати щасливі моменти від перебування  в улюблених місцях. Чи сидячи з коханою людиною на фонтані в центрі міста, чи в колі сім’ї при перегляді улюбленого фільму, чи на вечірці з друзями.Приймаються також попередні замовлення на різні види, форми та подачі тірамісу. Які підійдуть до ваших святкувань, весіль, банкетів, корпоративів. Переглянути асортимент на замовлення.  

Тірамісу

Тірамісу в асортименті. Класичне тірамісу, апельсинове тірамісу, банан нутелла тірамісу, фісташкове тірамісу.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше